PLIG zaprasza na kolejne szkolenie. Tym razem Sekcja Kobiet PLIG organizuje szkolenie pt. „PRAWO w FIRMIE LEŚNEJ”. Jak zawsze PLIG dopłaca swoim członkom połowę kosztów szkolenia. Członkowie płacą tylko 100 zł.

Drodzy Przedsiębiorcy Leśni,

„Sekcja Kobiet” Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej organizuje szkolenie dla przedsiębiorców leśnych: „PRAWO w FIRMIE LEŚNEJ”. Zakres szkolenia to m.in. tworzenie umów konsorcyjnych, umów o podwykonawstwo, zabezpieczenie się przed brakiem płatności ze strony zleceniodawcy i wiele innych aspektów prawnych przydatnych w prowadzeniu firmy.

Szkolenie dla Członków Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej jest w połowie finansowane przez PLIG.

 

Miejsce: m HOTEL***, ul. św. Teresy 111 (rondo przy ul. Szczecińskiej), 91-222 Łódź, +48 42 652 99 90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://www.mhotel.eu/

Czas: 30 września 2017 (sobota), godz. 11.00 – 18.00

 

Cena szkolenia: 200 zł/osoba (100 zł/osoba dla Członków PLIG). W cenie poczęstunek kawowy i obiad.

Cena szkolenia z noclegiem w pokoju jednoosobowym: 340 zł/osoba (240 zł/osoba dla Członków PLIG). W cenie poczęstunek kawowy, obiad i śniadanie.

Cena szkolenia z noclegiem w pokoju dwuosobowym: 290 zł/osoba (190 zł/osoba dla Członków PLIG). W cenie poczęstunek kawowy, obiad i śniadanie.

Wykładowca: Łukasz Bąk – prawnik z warszawskiej kancelarii adwokackiej specjalizujący się m.in. w sprawach leśnych, współpracujący z PLIG.

 

Liczba miejsc ograniczona: liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

 

Zgłoszenia i informacje:

Marta Ucinek, Kierownik Sekcji Kobiet PLIG, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 512 428 561

 

Wpłaty: nr rachunku bankowego PLIG: 57 1240 2164 1111 0010 6836 9360, Bank Pekao SA, I Oddział w Błoniu, ul. Poznańska 4, 05-870 Błonie

Z jednej firmy może brać udział kilka osób. W tytule przelewu prosimy wpisać nazwiska osób, które będą brać udział w szkoleniu. Dowody wpłaty prosimy przesyłać mejlem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przed dokonaniem wpłaty prosimy upewnić się, że są jeszcze wolne miejsca.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest dokonanie wpłaty na konto PLIG za szkolenie najpóźniej do dnia 12.09.2017. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu opłata nie podlega zwrotowi.

Zapraszamy na szkolenie!

 

ZAPROSZENIE

zapisz się

zostan-operatorem.jpg