PLIG przekazuje bezpłatnie swoim członkom WZÓR UMOWY O PODWYKONAWSTWO i WZÓR UMOWY KONSORCJUM.

Drodzy Członkowie Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej! Chcemy, by wpłacana przez Was do PLIG składka wracała do Was. Dlatego, poza walką o sprawy ważne dla całej branży, dofinansowujemy Członkom PLIG szkolenia, a teraz udostępniamy bezpłatnie umowy przydatne w okresie przetargowym.

Biuro prawne PLIG opracowało WZÓR UMOWY O PODWYKONAWSTWO i WZÓR UMOWY KONSORCJUM. Koszty opracowania dokumentów poniósł PLIG.

Wszyscy Członkowie, którzy mają opłaconą składkę do PLIG na rok 2017 otrzymują te dokumenty mejlem zupełnie BEZPŁATNIE.

Jeśli nie masz opłaconej składki do PLIG na rok 2017 możesz to jeszcze zrobić. Składka roczna wynosi 1000 zł. Konto: 57 1240 2164 1111 0010 6836 9360, Bank Pekao SA , I Oddział w Błoniu, ul. Poznańska 4, 05-870 Błonie. Potwierdzenie wpłaty przyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a wyślemy Ci wzory umów.

Przypominamy też, że wyłącznie Członkowie z opłaconą składa otrzymywać będą mejle ze spisem osób, które chcą pracować jako operator maszyny leśnej i zgłosiły się na nasz program „Zostań operatorem maszyny leśnej”.

Warto należeć do PLIG!

zapisz się

zostan-operatorem.jpg